Kosiarki bijakowe

Kosiarka bijakowa to maszyna przeznaczona do mulczowania pozostałości roślin powstałych przy pracach polowych, uprawie winorośli, pracach sadowniczych, służy także do czyszczenia innych powierzchni rolnych, komunalnych czy infrastrukturalnych.
Universal mower MU profi LW

Uniwersalne
kosiarki bijakowe

Wykorzystywane do mulczowania pozostałości roślin powstałych przy pracach polowych (słoma kukurydzy, słoma, łęcina, słonecznik, nawozy naturalne), pracach sadowniczych i uprawie winorośli (gałęzie, winorośle, trawy), resztek roślin z terenów komunalnych (przy drogach, torowiskach, obiektach infrastrukturalnych, ciekach wodnych oraz na wałach) oraz do oczyszczania pastwisk.


Zobacz szczegółowy opis.

Field shredder MP profi LW

Rozdrabniacze
polowe

Rozdrabniacze polowe są solidne i mają wszechstronne zastosowanie w pracy na dużych powierzchniach rolnych przy zwiększonej prędkości roboczej. Przeznaczone są przede wszystkim do mulczowania ściernisk zbożowych i kukurydzianych, trawy, słoneczników i innych roślinwy korzystywanich do nawożenia.

Zobacz szczegółowy opis.

Side flail mower MB profi LW

Kosiarki bijakowe
boczne

Oprócz uniwersalnego zastosowania w rolnictwie są przeznaczone do mulczowania powierzchni komunalnych o nachyleniu +90°/-60°, przede wszystkim brzegów cieków wodnych, rowów, poboczy dróg i trawników, sadów i pastwisk.Zobacz szczegółowy opis.

Kosiarki rotacyjne

Kosiarki
rotacyjne
 

Przeznaczone są przede wszystkim do szybkiego i efektywnego mulczowania trawy w sadach, winnicach, parkach, na pastwiskach, lotniskach, polach golfowych itd.

Zobacz szczegółowy opis.

Kosiarki bijakowe
do sadów i winnic

Są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań przy uprawie winorośli i w sadownictwie do mulczowania gałęzi, winorośli i trawy.

 


Zobacz szczegółowy opis.

Leśne kosiarki bijakowe

Wykorzystywana do oczyszczania zarośniętych powierzchni oraz utrzymywania lasów i pól uprawnych. Przeznaczone do rozdrabniania wszystkich rodzajów drzewa, zarośli, zdrewniałych pozostałości roślin, runa leśnego, chrustu oraz cieńszych pni.


Zobacz szczegółowy opis.

Mulczery do szparagów

Prosta obsługa, funkcjonalny i praktyczny design zapewniają użytkownikom wymaganą niezawodność i wygodę podczas pracy, a także gwarantują wyższej jakości rezultaty podczas mulczowania.
Zobacz szczegółowy opis.

Czy masz pytanie  Czy potrzebujesz pomocy?

Z przyjemnością Państwu pomożemy i przekażemy wszystkie dodatkowe informacje.

Wyślij zapytanie